O nas

Stworzyliśmy nowy portal ogłoszeń motoryzacyjnych - DodajAuto.pl 

Kim jesteśmy?

Nowym, profesjonalnym graczem na rynku internetowych ogłoszeń motoryzacyjnych stawiającym przede wszystkim na współpracę z autokomisami, dealerami oraz osobami prowadzącymi działalność handlową w branży motoryzacyjnej nie zapominając przy tym o osobach prywatnych.

Tworząc naszą markę działamy dla klientów, którzy świadomie wybierają jakość i uczciwość traksakcji. Z biegiem czasu chcemy stworzyć alternatywę dla konkurencyjnych serwisów ogłoszeniowych. Nasz portal pracuje na to, by za pewien czas zapewnić Ci najkorzystniejsze warunki sprzedaży Twojego pojazdu. Nasza filozofia opiera się na założeniu, że z DodajAuto.pl będzie Ci prościej sprzedać każdy pojazd. Jako że sami handlujemy samochodami, doskonale wiemy czego oczekiwać od serwisu ogłoszeń motoryzacyjnych oraz jakie ceny za wystawiane ogłoszenia usatysfakcjonują klientów. 

Jeżeli masz jakieś pytania związane z funkcjonalnością DodajAuto.pl, zachęcamy Cię do kontaktu z nami.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu oraz korzystania z podstawowych narzędzi analitycznych Google Analytics. Szczegóły opisane zostały w polityce prywatności.